Ozonowanie

Pogotowie serwisowe 24h      
+48 660 589 739 


Pracujemy w nocy i w weekendy.         
Zapewniamy atrakcyjne pakiety w stałej współpracy.

ul. Mioceńska 1, 97-400 Bełchatów

Mobilna samochodowa myjnia parowa


Samochodowa myjnia parowa - czy to Ci się opłaca?

Wielu właścicieli samochodów traktuje je jak członków swoich rodzin. Nic dziwnego, że chcą, aby wyglądały nienagannie w środku i na zewnątrz. Naturalnym jest, że oczekują umytego auta bez ani jednej rysy czy najmniejszego choćby zadrapania. Z miesiąca na miesiąc przybywa entuzjastów myjni parowych. Dlaczego tak bardzo chwalą sobie i wybierają właśnie tę metodę czyszczenia auta?

Mycie auta bez wychodzenia z domu

Mycie samochodu to kolejny uciążliwy obowiązek. Nie każdy ma na to czas. Korzystając z myjni parowej, nie musimy się nigdzie ruszać – po prostu dzwonimy po firmę, która w dogodnym czasie i miejscu wykonuje za nas usługę. Możemy raz na zawsze zapomnieć o czekaniu w kolejce i zyskujemy czas na przyjemniejsze rzeczy.

Samochód czysty w środku i na zewnątrz

Samochodowa myjnia parowa pozwala na dokładne oczyszczenie zarówno karoserii, jak i wszelkich detali wewnątrz auta. Wyprana tapicerka, lśniąca czystością deska rozdzielcza i wyszorowane wszelkie zakamarki pod siedzeniami – takich efektów nie zapewni nam nawet najlepsza myjnia ręczna, stosująca tradycyjne metody. W dodatku samochód jest suchy i gotowy do jazdy już kilka minut po skończonym praniu tapicerki.

Myjnia samochodowa bez ryzyka uszkodzenia lakieru

Myjki ciśnieniowe czy myjnie automatyczne są przez wielu właścicieli aut traktowane z dużą dozą nieufności. Wszystko dlatego, że ich silne działanie może pozostawić otarcia lub niewielkie zarysowania na lakierze. Podczas czyszczenia parą takie ryzyko nie występuje.

Mycie silnika 

Zabrudzenia takich miejsc jak opony, silnik czy podwozie zazwyczaj nam nie przeszkadzają. Zdarzają się jednak momenty – na przykład planowana sprzedaż samochodu, kiedy warto wykonać tak dokładne sprzątanie.  Z pomocą myjki parowej nie jest to trudne – gorąca para usunie brud, smar i inne substancje a przy tym jest zupełnie bezpieczna dla wszystkich części mechanicznych i delikatnej elektroniki pojazdu. Zawartość wody w parze jest na tyle niewielka, że mycie odbywa się bez ryzyka zawilgocenia części.

Ekologiczna myjnia samochodowa

Nawet kilkadziesiąt razy mniejsze zużycie wody, niewielka ilość ścieków i minimalna ilość detergentów – to argumenty, które przekonają do korzystania z myjni parowej wszystkich, którzy troszczą się o środowisko.