Ozonowanie

Pogotowie serwisowe 24h      
+48 660 589 739 


Pracujemy w nocy i w weekendy.         
Zapewniamy atrakcyjne pakiety w stałej współpracy.

ul. Mioceńska 1, 97-400 Bełchatów

Profesjonalne mycie okien i witryn sklepowych

Lokale usługowe bądź handlowe, które umiejscowione są przy ruchliwych arteriach, z racji konieczności, muszą traktować cykliczne mycie okien jako niezbędną konieczność. Jest to jedna z najbardziej potrzebnych i jednocześnie najtrudniejszych prac w zakresie utrzymania czystości, rzutującej na zewnętrzny wizerunek lokalu. Witryny sklepowe bowiem są elementem promocji oferty danego sklepu i jeśli będą one brudne, potencjalny klient podświadomie już na samym początku straci zainteresowanie ofertą firmy.

Duży nacisk na estetykę okien, kładzie się ponadto w obiektach użyteczności publicznej, ośrodkach kultury bądź placówkach oświatowych..

Nasza firma ofertue Panstwu profesjonalne usługi: mycie okien, mycie witryn sklepowych, mycie balustrad, mycie oranżerii czy ogrodów zimowych, mycie zabudowy balkonu, mycie banerów, reklam, kasetonów.

Jednym z głównych naszych założeń jest nie tylko kompleksowe doprowadzenie przeszkleń do stanu czystości, ale również zapobieganie szybkiemu zabrudzeniu ich w przyszłości. Środki konserwujące oraz antystatyczne, których używamy przyczyniają się do dłuższego utrzymania efektu.